Työpaikkasalibandy SM-kisat 4.5.2024 Arena Center Myllypurossa, Kaarelassa, Hakaniemessä ja Ruskeasuolla!
Työpaikkasalibandy SM 2024 turnausinfo
-
- Ajankohta 4.5.2024
- Sarjat: Miehet Kilpa, Harraste , Hupi, Naiset, Seka & Tyky
- Ottelut: vähintään 4 ottelua per joukkue
- Alkusarjan lisäksi kaikille jatko-ottelut
- Peliaika: 2 x 10 min
- Hinta: 299 €
- Kaikissa sarjoissa 2 tuomaria
- Pelipaikka: Arena Center Myllypuro & Kaarela & Ruskeasuo & Hakaniemi
- Majoituksesta kiinnostuneet olkaa yhteydessä: floorball@arenacenter.fi
Ilmoittautuminen viimeistään 17.4.2024 mennessä!
Sarjat
Miehet Kilpa (Huom. vain yrityksen työntekijöille)
Kilpasarja on tarkoitettu yrityksen työntekijöille, jotka edustavat tai ovat edustaneet kuluvalla kaudella korkeintaan SSBL miesten 2 divisioonaa. Naiset voivat osallistua kilpasarjaan. Kilpasarjassa on mahdollista peluuttaa yhteensä kolmea kiintiöpelaajaa, jotka edustavat tai ovat kuluvalla kaudella edustaneet korkeintaan seuraavia sarjoja: F-miehet liiga (Kausi 2023-2024).
Miehet Harraste (Huom. vain yrityksen työntekijöille)
Harrastesarja on tarkoitettu yrityksen työntekijöille, jotka edustavat tai ovat edustaneet kuluvalla kaudella korkeintaan SSBL miesten 4 divisioonaa. Kuluvalla kaudella P22 ja P19 SM-sarjassa pelanneet pelaajat eivät saa osallistua harrastesarjaan. Naiset voivat osallistua harrastesarjaan. Harrastesarjassa on mahdollista peluuttaa yhteensä kolmea kiintiöpelaajaa, jotka edustavat, tai ovat kuluvalla kaudella edustaneet korkeintaan seuraavia sarjoja: SSBL miehet 3 div. (SSBL kaudella 2023-2024).
Miehet Hupi (Huom. vain yrityksen työntekijöille)
Hupisarja on tarkoitettu yrityksen työntekijöille, jotka edustavat tai ovat edustaneet kuluvalla kaudella korkeintaan SSBL alueiden alinta divisioonatasoa (Etelä-Suomi ja Sisä-Suomi 6 div., muu Suomi 5 div.). P22 ja P19 SM-sarjassa pelanneet pelaajat eivät saa osallistua hupisarjaan. Naiset voivat osallistua hupisarjaan. Hupisarjassa on mahdollista peluuttaa yhteensä kolmea kiintiöpelaajaa jotka edustavat tai ovat kuluvalla kaudella edustaneet korkeintaan seuraavia sarjoja: SSBL alueen toiseksi alin miesten div. (SSBL kaudella 2023-2024).
Naiset (Huom. vain yrityksen työntekijöille)
Naistensarja on tarkoitettu yrityksen työntekijöille,jotka edustavat tai ovat kuluvalla kaudella edustaneet korkeintaan SSBL naisten 1 divisioonaa. Kilpasarjassa on mahdollista peluuttaa yhteensä kolmea kiintiöpelaajaa, jotka edustavat tai ovat kuluvalla kaudella edustaneet korkeintaan seuraavaa sarjaa: Naiset F-liiga. (SSBL kaudella 2023-2024).
Tyky (Huom. vain yrityksen työntekijöille)
Tykysarja on tarkoitettu yrityksen työntekijöille, jotka eivät edusta tai ole kuluvalla kaudella edustaneet mitään SSBL miesten tai naisten divisioonatasoa. P22, P19, T21 tai T18 SM-sarjassa pelanneet pelaajat eivät saa osallistua tykysarjaan. Tykysarjassa on mahdollista peluuttaa yhtä kiintiöpelaajaa joka edustaa tai on kuluvalla kaudella edustanut korkeintaan seuraavia sarjoja: SSBL alueen alin miesten, tai alin naisten div. (SSBL kaudella 2023-2024).
Seka (Huom. vain yrityksen työntekijöille)
Sekasarja on tarkoitettu yrityksen työntekijöille, jotka edustavat, tai ovat kuluvalla kaudella edustaneet korkeintaan SSBL miesten 4 divisioonaa. Naisten F-liigassa ja sitä alemmilla tasoilla pelaavat naispelaajat saavat osallistua sekasarjaan. P22 ja P19 SM-sarjassa pelanneet pelaajat eivät saa osallistua sekasarjaan. Sekasarjassa on mahdollista peluuttaa yhteensä kahta kiintiöpelaajaa, jotka edustavat korkeintaan seuraavia sarjoja: SSBL miehet 2 div. (SSBL kaudella 2023-2024).
Huom. Sekasarjassa tulee olla samaan aikaa kentällä molemman sukupuolen edustajia (maalivahtia ei lasketa).
- NroSarjaSarjaKenttäKotiVieras
- La 4.5.2024
- 4.5.
- 3MIXSekasarjaACK1Oy Forcit Ab4–2 (2–1)Are
- 4MIXSekasarjaACK2Niemikotisäätiö1–5 (1–5)Helsingin kaupunki/
KYMP - 92TYTykyACH2EMA Ensihoito1–1 (1–1)FC Pihlis
- 240MCMiehet HarrasteACM1Equinix3–2 (3–2)Mestarit Henkilöstöpalvelut Oy
- 241MCMiehet HarrasteACM2Icehearts1–3 (1–3)If Vahinkovakuutus
- 264MCMiehet HarrasteACM3Kattotutka0–2 (0–2)NSC Sports Academy
- 158MHMiehet HupiACM4Bookers0–2 (0–2)Kirkkonummen kunta
- 159MHMiehet HupiACM5FC Meterflash0–8 (0–8)Nitor GOATS
- 102TYTykyACH3AT-Tuote Oy3–2 (3–2)Restolution
- 103TYTykyACH4Finanssiala/
Vufi 1–6 (1–6)NL Trade Oy - 13MIXSekasarjaACK1Sector Alarm3–2 (3–2)CoraSport
- 14MIXSekasarjaACK2RISE0–6 (0–6)Marimekko
- 21MIXSekasarjaACR1Valokuitunen1–5 (0–4)Veikko Laine Oy
- 22MIXSekasarjaACR2Kalatukku E. Eriksson Oy14–1 (9–1)KovaKoulu
- 93TYTykyACH2Länsä0–2 (0–2)Inkoo Shipping
- 258MCMiehet HarrasteACM1Järki-Saneeraus Oy3–1 (3–1)SB Nordea
- 259MCMiehet HarrasteACM2Printcom0–5 (0–5)Sorcolor Oy
- 265MCMiehet HarrasteACM3Sinebrychoff OY2–4 (2–4)SAIPU
- 164MHMiehet HupiACM4Certego Oy3–6 (3–6)Helsingin Putkihuolto Oy
- 165MHMiehet HupiACM5Fellowmind1–4 (1–4)Fidelix Oy
- 108TYTykyACH3Etteplan1–2 (1–2)Flatpay
- 109TYTykyACH4Team Woodjoy1–7 (1–7)Kruununsillat allianssi
- 226MEMiehet KilpaACK1Saarioinen0–2 (0–2)Atria Suomi oy
- 227MEMiehet KilpaACK2Renoa8–1 (8–1)K Koukku
- 27MIXSekasarjaACR1Greenstep Oy1–2 (1–1)OP Ryhmä
- 28MIXSekasarjaACR2Merilahden peruskoulu1–6 (0–2)Witted Megacorp
- 152MHMiehet HupiACR3BLC Turva Oy1–1 (1–1)Lohjan Kaupunki
- 153MHMiehet HupiACR4Epta Refrigeration Oy0–5 (0–3)Jay Solutions Oy
- 94TYTykyACH2FC Pihlis3–0 (3–0)AccessPoint
- 252MCMiehet HarrasteACM1Fiksusti Oy2–1 (2–1)SATO
- 253MCMiehet HarrasteACM2Ilmanvaihto ValveX/
Aalto 0–4 (0–4)Accenture - 272MCMiehet HarrasteACM3Newsec1–3 (1–3)Terawatt Oy
- 160MHMiehet HupiACM4Nitor GOATS4–0 (4–0)Bookers
- 161MHMiehet HupiACM5Kirkkonummen kunta3–0 (3–0)FC Meterflash
- 114TYTykyACH3Pihla Group1–2 (1–2)Raisio Oyj
- 115TYTykyACH4Valmet Automotive 25–0 (5–0)Työllisyysrahasto
- 7MIXSekasarjaACK1Mikkolan Koulu (Tuusula)4–0 (4–0)Are
- 8MIXSekasarjaACK2Niemikotisäätiö2–3 (2–3)Oy Forcit Ab
- 36MIXSekasarjaACR1SMC Automation Oy2–3 (1–1)Medixine
- 35MIXSekasarjaACR2Remonttipartio3–2 (1–2)Humanan Palloseura - HuPs
- 51MIXSekasarjaACR3POP Pankki0–11 (0–11)YIT/
KURVI - 52MIXSekasarjaACR4RPT Byggfakta2–2 (2–2)Supercell
- 95TYTykyACH2Inkoo Shipping2–2 (2–2)EMA Ensihoito
- 242MCMiehet HarrasteACM1If Vahinkovakuutus4–1 (4–1)Equinix
- 243MCMiehet HarrasteACM2Mestarit Henkilöstöpalvelut Oy2–4 (2–4)Icehearts
- 266MCMiehet HarrasteACM3SAIPU3–6 (3–6)Kattotutka
- 166MHMiehet HupiACM4Fidelix Oy2–1 (2–1)Certego Oy
- 167MHMiehet HupiACM5Helsingin Putkihuolto Oy3–4 (3–4)Fellowmind
- 120TYTykyACH3Team Retta0–7 (0–7)Valmet Automotive EV Power
- 121TYTykyACH4Perhekuntoutuskeskus Lauste1–0 (1–0)KSOY
- 17MIXSekasarjaACK1Orion5–0 (5–0)CoraSport
- 18MIXSekasarjaACK2RISE1–4 (1–4)Sector Alarm
- 39MIXSekasarjaACR1Parmarine2–0 (2–0)Eltete
- 40MIXSekasarjaACR2Mikkolan maikat1–2 (0–1)PBE
- 46MIXSekasarjaACR3SP Tasku3–4 (1–0)UKKO.fi
- 45MIXSekasarjaACR4Mehiläinen Tampere3–0 (3–0)SATO
- 98TYTykyACH2Länsä1–2 (1–2)AccessPoint
- 260MCMiehet HarrasteACM1Sorcolor Oy5–1 (5–1)Järki-Saneeraus Oy
- 261MCMiehet HarrasteACM2SB Nordea2–2 (2–2)Printcom
- 267MCMiehet HarrasteACM3NSC Sports Academy5–0 (5–0)Sinebrychoff OY
- 162MHMiehet HupiACM4Bookers3–0 (3–0)FC Meterflash
- 163MHMiehet HupiACM5Nitor GOATS1–4 (1–4)Kirkkonummen kunta
- 104TYTykyACH3NL Trade Oy3–2 (3–2)AT-Tuote Oy
- 105TYTykyACH4Restolution1–2 (1–2)Finanssiala/
Vufi - 230MEMiehet KilpaACK1Oem Finland Oy3–2 (3–2)Atria Suomi oy
- 231MEMiehet KilpaACK2Renoa7–3 (7–3)Saarioinen
- 24MIXSekasarjaACR1Veikko Laine Oy2–2 (0–0)Kalatukku E. Eriksson Oy
- 23MIXSekasarjaACR2KovaKoulu0–2 (0–1)Valokuitunen
- 149MHMiehet HupiACR3Jay Solutions Oy1–1 (1–1)Lohjan Kaupunki
- 148MHMiehet HupiACR4Epta Refrigeration Oy1–4 (0–2)Järki-Saneeraus Oy
- 99TYTykyACH2Inkoo Shipping3–0 (3–0)FC Pihlis
- 254MCMiehet HarrasteACM1Accenture2–2 (2–2)Fiksusti Oy
- 255MCMiehet HarrasteACM2SATO4–2 (4–2)Ilmanvaihto ValveX/
Aalto - 270MCMiehet HarrasteACM3Terawatt Oy4–3 (4–3)Landeli Group Oy
- 168MHMiehet HupiACM4Certego Oy0–2 (0–2)Fellowmind
- 169MHMiehet HupiACM5Fidelix Oy1–2 (1–2)Helsingin Putkihuolto Oy
- 110TYTykyACH3Kruununsillat allianssi3–1 (3–1)Etteplan
- 111TYTykyACH4Flatpay8–0 (8–0)Team Woodjoy
- 1MIXSekasarjaACK1Helsingin kaupunki/
KYMP 3–0 (3–0)Oy Forcit Ab - 2MIXSekasarjaACK2Mikkolan Koulu (Tuusula)4–0 (4–0)Niemikotisäätiö
- 29MIXSekasarjaACR1Witted Megacorp6–3 (3–2)Greenstep Oy
- 30MIXSekasarjaACR2OP Ryhmä6–2 (2–1)Merilahden peruskoulu
- 53MIXSekasarjaACR3Supercell1–4 (1–4)POP Pankki
- 54MIXSekasarjaACR4YIT/
KURVI 7–2 (3–1)RPT Byggfakta - 100TYTykyACH2AccessPoint0–3 (0–3)EMA Ensihoito
- 244MCMiehet HarrasteACM1Equinix0–5 (0–5)Icehearts
- 245MCMiehet HarrasteACM2If Vahinkovakuutus8–0 (8–0)Mestarit Henkilöstöpalvelut Oy
- 268MCMiehet HarrasteACM3Kattotutka7–1 (7–1)Sinebrychoff OY
- 174MHMiehet HupiACM4Evitec Solutions0–4 (0–4)Kerabit Kattohuolto
- 175MHMiehet HupiACM5Roadster Finland Oy3–0 (3–0)Näppärä&Kätevä
- 116TYTykyACH3Työllisyysrahasto2–1 (2–1)Pihla Group
- 117TYTykyACH4Raisio Oyj2–4 (2–4)Valmet Automotive 2
- 11MIXSekasarjaACK1Marimekko3–2 (3–2)Sector Alarm
- 12MIXSekasarjaACK2Orion5–0 (5–0)RISE
- 34MIXSekasarjaACR1Medixine3–3 (3–3)Remonttipartio
- 33MIXSekasarjaACR2Humanan Palloseura - HuPs3–2 (3–2)SMC Automation Oy
- 47MIXSekasarjaACR3UKKO.fi3–2 (3–2)Mehiläinen Tampere
- 48MIXSekasarjaACR4SATO4–4 (1–2)SP Tasku
- 101TYTykyACH2FC Pihlis3–1 (3–1)Länsä
- 263MCMiehet HarrasteACM1Sorcolor Oy0–1 (0–1)SB Nordea
- 262MCMiehet HarrasteACM2Järki-Saneeraus Oy5–1 (5–1)Printcom
- 269MCMiehet HarrasteACM3SAIPU0–4 (0–4)NSC Sports Academy
- 176MHMiehet HupiACM4MV-Jäähdytys1–3 (1–3)Steris Finn-Aqua
- 177MHMiehet HupiACM5Jacquet Finland Oy2–4 (2–4)Solita
- 122TYTykyACH3KSOY2–1 (2–1)Team Retta
- 123TYTykyACH4Valmet Automotive EV Power2–1 (2–1)Perhekuntoutuskeskus Lauste
- 224MEMiehet KilpaACK1K Koukku3–5 (3–5)Saarioinen
- 225MEMiehet KilpaACK2Oem Finland Oy1–6 (1–6)Renoa
- 42MIXSekasarjaACR1Eltete2–1 (2–1)Mikkolan maikat
- 41MIXSekasarjaACR2PBE1–3 (1–3)Parmarine
- 150MHMiehet HupiACR3Järki-Saneeraus Oy2–3 (2–3)BLC Turva Oy
- 151MHMiehet HupiACR4Lohjan Kaupunki1–3 (1–3)Epta Refrigeration Oy
- 96TYTykyACH2AccessPoint0–3 (0–3)Inkoo Shipping
- 247MCMiehet HarrasteACM13step IT3–1 (3–1)Metroc Oy
- 246MCMiehet HarrasteACM2Valmet Automotive 13–0 (3–0)Koskisen Oyj
- 271MCMiehet HarrasteACM3Landeli Group Oy3–7 (3–7)Newsec
- 182MHMiehet HupiACM4Energio Finland Oy0–4 (0–4)Veikkaus
- 183MHMiehet HupiACM5LeaseGreen Suomi Oy5–1 (5–1)Parkano Steel Loikkohännät
- 106TYTykyACH3AT-Tuote Oy4–1 (4–1)Finanssiala/
Vufi - 107TYTykyACH4NL Trade Oy6–0 (6–0)Restolution
- 9MIXSekasarjaACK1Are1–2 (1–2)Helsingin kaupunki/
KYMP - 10MIXSekasarjaACK2Oy Forcit Ab0–2 (0–2)Mikkolan Koulu (Tuusula)
- 25MIXSekasarjaACR1Valokuitunen1–5 (1–2)Kalatukku E. Eriksson Oy
- 26MIXSekasarjaACR2KovaKoulu1–8 (1–8)Veikko Laine Oy
- 55MIXSekasarjaACR3POP Pankki2–4 (2–4)RPT Byggfakta
- 56MIXSekasarjaACR4Supercell0–7 (0–7)YIT/
KURVI - 97TYTykyACH2EMA Ensihoito2–1 (2–1)Länsä
- 189MHMiehet HupiACM1metos2–3 (2–3)Rakentelis Oy
- 188MHMiehet HupiACM2Lidl Atlético Club Finland5–1 (5–1)Zure Ltd
- 256MCMiehet HarrasteACM3Fiksusti Oy4–1 (4–1)Ilmanvaihto ValveX/
Aalto - 170MHMiehet HupiACM4Evitec Solutions4–2 (4–2)Näppärä&Kätevä
- 171MHMiehet HupiACM5Kerabit Kattohuolto4–1 (4–1)Roadster Finland Oy
- 112TYTykyACH3Etteplan5–1 (5–1)Team Woodjoy
- 113TYTykyACH4Kruununsillat allianssi1–1 (1–1)Flatpay
- 19MIXSekasarjaACK1CoraSport1–7 (1–7)Marimekko
- 20MIXSekasarjaACK2Sector Alarm0–2 (0–2)Orion
- 31MIXSekasarjaACR1Greenstep Oy5–4 (3–2)Merilahden peruskoulu
- 32MIXSekasarjaACR2Witted Megacorp4–3OP Ryhmä
- 154MHMiehet HupiACR3Jay Solutions Oy4–4 (4–4)BLC Turva Oy
- 155MHMiehet HupiACR4Lohjan Kaupunki1–0 (1–0)Järki-Saneeraus Oy
- 124TYTykyACH2Team Retta0–7 (0–7)Perhekuntoutuskeskus Lauste
- 248MCMiehet HarrasteACM1Metroc Oy0–6 (0–6)Valmet Automotive 1
- 249MCMiehet HarrasteACM2Koskisen Oyj2–3 (2–3)3step IT
- 257MCMiehet HarrasteACM3Accenture2–1 (2–1)SATO
- 178MHMiehet HupiACM4Solita2–1 (2–1)MV-Jäähdytys
- 179MHMiehet HupiACM5Steris Finn-Aqua3–2 (3–2)Jacquet Finland Oy
- 118TYTykyACH3Pihla Group0–1 (0–1)Valmet Automotive 2
- 119TYTykyACH4Työllisyysrahasto2–3 (2–3)Raisio Oyj
- 5MIXSekasarjaACK1Are3–0 (3–0)Niemikotisäätiö
- 6MIXSekasarjaACK2Helsingin kaupunki/
KYMP 2–2 (2–2)Mikkolan Koulu (Tuusula) - 37MIXSekasarjaACR1Humanan Palloseura - HuPs1–6 (0–4)Medixine
- 38MIXSekasarjaACR2Remonttipartio5–3 (3–1)SMC Automation Oy
- 49MIXSekasarjaACR3Mehiläinen Tampere8–3SP Tasku
- 50MIXSekasarjaACR4UKKO.fi3–0SATO
- 125TYTykyACH2KSOY2–7 (2–7)Valmet Automotive EV Power
- 191MHMiehet HupiACM1Zure Ltd0–12 (0–12)metos
- 190MHMiehet HupiACM2Rakentelis Oy4–1 (4–1)Lidl Atlético Club Finland
- 172MHMiehet HupiACM3Roadster Finland Oy1–2 (1–2)Evitec Solutions
- 184MHMiehet HupiACM4Parkano Steel Loikkohännät2–1 (2–1)Energio Finland Oy
- 185MHMiehet HupiACM5Veikkaus3–1 (3–1)LeaseGreen Suomi Oy
- 15MIXSekasarjaACK1CoraSport2–1 (2–1)RISE
- 16MIXSekasarjaACK2Marimekko1–2 (1–2)Orion
- 43MIXSekasarjaACR1Parmarine2–1 (1–0)Mikkolan maikat
- 44MIXSekasarjaACR2PBE3–3 (2–2)Eltete
- 156MHMiehet HupiACR3BLC Turva Oy5–0 (0–0)Epta Refrigeration Oy
- 157MHMiehet HupiACR4Järki-Saneeraus Oy1–2 (0–0)Jay Solutions Oy
- 251MCMiehet HarrasteACM1Metroc Oy5–6 (5–6)Koskisen Oyj
- 250MCMiehet HarrasteACM2Valmet Automotive 15–3 (5–3)3step IT
- 127TYTykyACH2AT-Tuote Oy1–4 (1–4)Kruununsillat allianssi
- 173MHMiehet HupiACM3Näppärä&Kätevä0–4 (0–4)Kerabit Kattohuolto
- 180MHMiehet HupiACM4MV-Jäähdytys3–2 (3–2)Jacquet Finland Oy
- 181MHMiehet HupiACM5Solita0–1 (0–1)Steris Finn-Aqua
- 128TYTykyACH3Raisio Oyj4–1 (4–1)Perhekuntoutuskeskus Lauste
- 138TYTykyACH4Työllisyysrahasto6–1 (6–1)KSOY
- 232MEMiehet KilpaACK1Atria Suomi oy5–4 (5–4)K Koukku
- 233MEMiehet KilpaACK2Saarioinen2–2 (2–2)Oem Finland Oy
- 193MHMiehet HupiACM1Rakentelis Oy6–0 (6–0)Zure Ltd
- 192MHMiehet HupiACM2Lidl Atlético Club Finland4–0 (4–0)metos
- 130TYTykyACH2Valmet Automotive 22–3 (2–2)Valmet Automotive EV Power
- 195MHMiehet HupiACM3Nitor GOATS1–0 (1–0)Helsingin Putkihuolto Oy
- 187MHMiehet HupiACM4Parkano Steel Loikkohännät1–6 (1–6)Veikkaus
- 186MHMiehet HupiACM5Energio Finland Oy0–6 (0–6)LeaseGreen Suomi Oy
- 144TYTykyACH3Restolution7–2 (7–2)Team Retta
- 143TYTykyACH4Team Woodjoy2–1 (2–1)Pihla Group
- 83MIXSekasarjaACK1Are3–2 (3–2)Supercell
- 75MIXSekasarjaACK2Oy Forcit Ab4–0 (4–0)POP Pankki
- 274MCMiehet HarrasteACM13step IT2–3 (2–3)Fiksusti Oy
- 275MCMiehet HarrasteACM2NSC Sports Academy4–1 (4–1)Newsec
- 129TYTykyACH2Inkoo Shipping4–3 (4–3)Kruununsillat allianssi
- 276MCMiehet HarrasteACM3Icehearts4–1 (4–1)Järki-Saneeraus Oy
- 277MCMiehet HarrasteACM4Terawatt Oy1–3 (1–3)Kattotutka
- 199MHMiehet HupiACM5Fidelix Oy0–1 (0–1)Solita
- 131TYTykyACH3NL Trade Oy2–1 (2–1)Raisio Oyj
- 132TYTykyACH4Flatpay0–1 (0–1)EMA Ensihoito
- 228MEMiehet KilpaACK1Atria Suomi oy0–7 (0–7)Renoa
- 229MEMiehet KilpaACK2K Koukku5–3 (5–3)Oem Finland Oy
- 64MIXSekasarjaACR1Kalatukku E. Eriksson Oy15–0 (6–0)Remonttipartio
- 65MIXSekasarjaACR2Parmarine5–1 (0–0)OP Ryhmä
- 60MIXSekasarjaACR3Witted Megacorp3–1 (1–0)PBE
- 61MIXSekasarjaACR4Medixine0–8 (0–0)Veikko Laine Oy
- 197MHMiehet HupiACM1Steris Finn-Aqua7–1 (7–1)LeaseGreen Suomi Oy
- 196MHMiehet HupiACM2Kerabit Kattohuolto3–4 (3–4)Lidl Atlético Club Finland
- 139TYTykyACH2FC Pihlis2–1 (2–1)Työllisyysrahasto
- 200MHMiehet HupiACM3Veikkaus4–3 (4–3)Evitec Solutions
- 212MHMiehet HupiACM4Fellowmind5–0 (5–0)Parkano Steel Loikkohännät
- 198MHMiehet HupiACM5Rakentelis Oy4–1 (4–1)Jay Solutions Oy
- 145TYTykyACH3AccessPoint3–1 (3–1)Team Woodjoy
- 140TYTykyACH4Finanssiala/
Vufi 0–6 (0–6)Etteplan - 77MIXSekasarjaACK1Sector Alarm3–2 (3–2)SP Tasku
- 78MIXSekasarjaACK2Valokuitunen2–0 (2–0)Eltete
- 62MIXSekasarjaACR1Orion2–3 (1–1)RPT Byggfakta
- 63MIXSekasarjaACR2UKKO.fi3–0 (0–0)Helsingin kaupunki/
KYMP - 58MIXSekasarjaACR3Mikkolan Koulu (Tuusula)6–0 (0–0)Mehiläinen Tampere
- 59MIXSekasarjaACR4YIT/
KURVI 5–0 (0–0)Marimekko - 278MCMiehet HarrasteACM1If Vahinkovakuutus3–4Fiksusti Oy
- 211MHMiehet HupiACM2Bookers3–2metos
- 146TYTykyACH2Länsä0–5 lvRestolution
- 279MCMiehet HarrasteACM3Sorcolor Oy0–4 (0–4)NSC Sports Academy
- 280MCMiehet HarrasteACM4Valmet Automotive 13–1Icehearts
- 281MCMiehet HarrasteACM5Accenture3–5Kattotutka
- 133TYTykyACH3Inkoo Shipping2–1 (2–1)Valmet Automotive EV Power
- 134TYTykyACH4NL Trade Oy5–4 (5–4)EMA Ensihoito
- 235MEMiehet KilpaACK1Oem Finland Oy2–5 (2–5)K Koukku
- 76MIXSekasarjaACK2Greenstep Oy7–0 (7–0)Humanan Palloseura - HuPs
- 69MIXSekasarjaACR1Kalatukku E. Eriksson Oy2–3 (0–3)Parmarine
- 67MIXSekasarjaACR2Witted Megacorp1–2 (0–0)Veikko Laine Oy
- 218MHMiehet HupiACR3Certego Oy6–2 (4–1)Näppärä&Kätevä
- 91MIXSekasarjaACR4Niemikotisäätiö3–1 (0–0)RISE
- 202MHMiehet HupiACM1Lidl Atlético Club Finland1–5 (1–5)Steris Finn-Aqua
- 210MHMiehet HupiACM2Roadster Finland Oy3–1 (3–1)MV-Jäähdytys
- 287MCMiehet HarrasteACH2SB Nordea3–0 (3–0)SAIPU
- 204MHMiehet HupiACM3Solita4–1 (4–1)Veikkaus
- 201MHMiehet HupiACM4BLC Turva Oy0–1Nitor GOATS
- 203MHMiehet HupiACM5Kirkkonummen kunta1–2Rakentelis Oy
- 288MCMiehet HarrasteACH3SATO5–0 lvLandeli Group Oy
- 293MCMiehet HarrasteACH4Printcom5–0 lvSinebrychoff OY
- 84MIXSekasarjaACK1Merilahden peruskoulu10–1 (10–1)SMC Automation Oy
- 85MIXSekasarjaACK2CoraSport3–4 (3–4)SATO
- 68MIXSekasarjaACR1RPT Byggfakta3–2 (1–0)UKKO.fi
- 66MIXSekasarjaACR2Mikkolan Koulu (Tuusula)2–1 (1–1)YIT/
KURVI - 220MHMiehet HupiACR3FC Meterflash0–5 lvJacquet Finland Oy
- 219MHMiehet HupiACR4Epta Refrigeration Oy0–5 (0–0)Energio Finland Oy
- 283MCMiehet HarrasteACM1Valmet Automotive 12–6 (2–6)Kattotutka
- 282MCMiehet HarrasteACM2Fiksusti Oy0–5 (0–5)NSC Sports Academy
- 141TYTykyACH2FC Pihlis0–2 (0–2)Etteplan
- 213MHMiehet HupiACM3Lohjan Kaupunki2–3 (2–3)Roadster Finland Oy
- 214MHMiehet HupiACM4Bookers2–1Fellowmind
- 136TYTykyACH3Valmet Automotive EV Power1–4 (1–4)EMA Ensihoito
- 147TYTykyACH4AccessPoint6–0 (6–0)Restolution
- 86MIXSekasarjaACK1KovaKoulu0–5 lvMikkolan maikat
- 237MEMiehet KilpaACK2Atria Suomi oy4–1 (4–1)Saarioinen
- 217MHMiehet HupiACR2Järki-Saneeraus Oy0–5 lvZure Ltd
- 205MHMiehet HupiACM1Nitor GOATS2–3 (2–3)Steris Finn-Aqua
- 206MHMiehet HupiACM2Rakentelis Oy0–5Solita
- 289MCMiehet HarrasteACH2Equinix0–5 lvSB Nordea
- 294MCMiehet HarrasteACH3Mestarit Henkilöstöpalvelut Oy0–5 lvPrintcom
- 295MCMiehet HarrasteACH4Metroc Oy6–3 (6–3)Ilmanvaihto ValveX/
Aalto - 236MEMiehet KilpaACK1Renoa7–0 (7–0)K Koukku
- 79MIXSekasarjaACK2Oy Forcit Ab1–3 (1–3)Greenstep Oy
- 222MHMiehet HupiACR2Energio Finland Oy1–7 (0–5)Jacquet Finland Oy
- 70MIXSekasarjaACR3Mikkolan Koulu (Tuusula)2–3 (0–0)Veikko Laine Oy
- 71MIXSekasarjaACR4RPT Byggfakta2–4 (0–0)Parmarine
- 284MCMiehet HarrasteACM1NSC Sports Academy2–1Kattotutka
- 285MCMiehet HarrasteACM2Fiksusti Oy3–5 (3–5)Valmet Automotive 1
- 215MHMiehet HupiACM3Roadster Finland Oy2–0Bookers
- 290MCMiehet HarrasteACH2Koskisen Oyj5–0 lvSATO
- 135TYTykyACH3Inkoo Shipping2–3 (2–3)NL Trade Oy
- 80MIXSekasarjaACK1Sector Alarm6–2 (6–2)Valokuitunen
- 87MIXSekasarjaACK2Are1–2 (1–2)Merilahden peruskoulu
- 221MHMiehet HupiACR2Zure Ltd0–5 lvCertego Oy
- 208MHMiehet HupiACM2Nitor GOATS4–5Rakentelis Oy
- 73MIXSekasarjaACR3Mikkolan Koulu (Tuusula)8–1 (0–0)RPT Byggfakta
- 207MHMiehet HupiACM1Steris Finn-Aqua2–4 (2–4)Solita
- 72MIXSekasarjaACR4Veikko Laine Oy4–0 (0–0)Parmarine
- 88MIXSekasarjaACK1SATO5–0 lvMikkolan maikat
- 89MIXSekasarjaACK1Merilahden peruskoulu3–0 (3–0)SATO
- 239MEMiehet KilpaACK2K Koukku6–2 (6–2)Saarioinen
- 291MCMiehet HarrasteACH2SB Nordea5–0 lvKoskisen Oyj
- 296MCMiehet HarrasteACH3Printcom0–5 lvMetroc Oy
- 223MHMiehet HupiACR3Certego Oy0–5 (0–0)Jacquet Finland Oy
- 238MEMiehet KilpaACK1Renoa8–0 (8–0)Atria Suomi oy
- 81MIXSekasarjaACK2Greenstep Oy2–0 (2–0)Sector Alarm